27.09.2018

INGRID COSMETICS
Hejka! Tak jak wspomniałam we wcześniejszym poście, zaplanowałam coś innego niż dodanie swojej stylizacji dla Was. Używając kosmetyków, które miałam okazję przetestować dzięki firmie Verona cosmetics (klik), stworzyłam delikatny, dzienny makijaż, który jest moim faworytem w stu procentach, by nie zamęczać tak cery. Muszę przyznać, że pierwszy raz miałam styczność z produktami firmy Ingrid, dlatego było to dla mnie totalną nowością. Mimo tego, nic nie okazało się dla mnie tzw. ,,bublem". Jeśli chodzi o trwałość i krycie podkładu - również nie mogę mieć żadnych zarzutów, ponieważ sama nie potrzebuję dużego krycia, a wszystko pozostałe, co chciałam by zakrył, nawet jeśli mówimy o cieniach pod oczami - to doskonale sobie z tym poradził. Wspominając same zdjęcia, przyznam, że nigdy wcześniej nie miałam okazji zrobić takiej "sesji", 
dlatego mam nadzieję, że nie jest najgorzej, hah☺ 
A jak Wam się podoba? Lubicie delikatne, dzienne czy może bardziej odważne i mocniejsze makijaże?


INSTAGRAM: onlydomixo (klik)


15 komentarzy:

 1. Ja uwielbiam delikatne makijaże - swój od ponad roku wykonuje przy pomocy bazy i podkładu z Ingrid i jestem mega zadowolona :)

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne zdjęcia i super wpis :D
  https://freshisyummy.blogspot.com/2018/09/jacob-takes-marocco-2-let-you-love-me.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Amazing post, dear! A big hello from Germany!
  Hugs ♥
  LIANA LAURIE

  OdpowiedzUsuń
 4. lubię Ingrid, często na targach kosmetycznych się z nimi spotykam i często też sporo nowości przywożę (albo mi przywożą), więc też czasem pojawiają się w moim codziennym makijażu. :) i też lubię takie właśnie delikatne. :)
  pozdrawiam serdecznie.
  https://poprostumadusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Very nice post.Bridesmaid.Design is the best online store for shopping cheap bridesmaid dresses and wedding gowns. 2019 style exclusive bridesmaid and wedding dresses with discount price. Free Shipping Worldwide

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie wolę delikatne makijaże ;) Świetne zdjęcia!
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawie prezentują się te kosmetyki :) Ja lubię zarówno delikatny, jak również mocny makijaż - w zależności od nastroju.. :)

  Pozdrawiam,
  Karolina

  OdpowiedzUsuń