19.03.2016

CARTOON
Hej ♥ Siedząc, popijając moją ulubioną dotychczas malinową herbatę oraz oglądając Malanowskiego - tak, zostanę w przyszłości detektywem (haha, czujecie ten sarkazm no nie?) naszło mnie na myśli, które chcąc lub nie, muszą się czasem pojawiać w naszych głowach. Wszystko jest namalowane przez nas. Niezależnie od tego czy zrobimy choć mały krok w tę stronę, w którą nie spodziewalibyśmy się, że kiedyś pójdziemy, to zawsze jakaś jej jednostka będzie częścią naszego życia. To tak jak w kreskówce, która została utworzona przez człowieka, który rysuje poszczególne elementy życia z danej bajki. Jeden szczegół, a tak naprawdę może zmienić wszystko, a czasem choć trochę w naszym życiu.  Mały szczegół - mówi Wam to coś? To niby nic takiego, a tak naprawdę on jest. Często namalowany przez kogoś obraz ukazuję osobę, stworzenie a może jakieś urozmaicone rzeczy, które wywołują przeróżne emocje. Podobnie też jest w naszym życiu. Jedna kreska na obrazie, być może uśmiech, zmienia te emocje w inne. Dlatego też my rysujemy swoje życie, tylko te elementy u nas mogą zmieniać też ludzie. Z dnia na dzień mogą się one stawać lepsze a może i gorsze dla nas. Nie pozwólmy obcym osobom, naszym rówieśnikom dorysowywać kresek, jakichkolwiek elementów w naszym życiu, środowisku, które mogą wywołać u nas cierpienie i na które my nigdy nie postawilibyśmy swojego życia. Przeżyjmy to życie tak, jak my chcemy, nie pozostawiając miejsca dla negatywnych osób. Każdy dzień spędzony przy osobach, które wywołują u nas negatywne emocje to stracony dzień, pamiętajcie. Nie brnijcie w tę samą stronę, która Was przytłacza a zmieńcie kierunek by wyjść na tą prostą. Czasem jest lepiej zmienić drogę, spróbujcie, a nie pożałujecie.
Dzisiejsze zdjęcia są jak do teraz moim ulubieńcem, to zasługa mojego fotografa, któremu z tego miejsca z całego serca dziękuję ☺ Mam nadzieję, że Wam też przypadną do gustu, dajcie znać w komentarzach. 
Do następnej notki kochani, buziaki ♥

Glasses - Reserved
Blouse - Orsay
Pants - Bershka
Shoes - H&M

16 komentarzy:

 1. podobają mi się te zdjęcia! bardzo wiosennne <3


  www.casper-fashion.blogspot.com zapraszam do komentowania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia! Bardzo ładna koszula :)
  http://majkavv.blogspot.com zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. według mnie powinniśmy rysować sami swoje życie jak najlepiej, a bliskie osoby podpowiadają nam co mamy narysować a czy już to zrobimy czy nie to nasza sprawa, tylko nasi wrogowie wszystko ruinują :/
  http://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie wygladasz! <3 xxx

  http://veronicas-veronicass.blogspot.no/

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham czarno białe outfity <3, biała bluzka była by przeciętną bluzką gdyby nie kokardka, dzięki niej cały strój inaczej się prezentuje :)


  KAPCIUSZEK

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie wygladasz <3 buty swietne :) obserwuje

  http://wooho11.blogspot.com Nowy post-zapraszam! :) Jeśli Ci się spodoba to zaobserwuj, to duża motywacja-dopiero zaczynam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jejuuu jakie śliczne zdjęcia!


  Zapraszam do siebie, do komentowania i obserwowania mojego bloga!
  Mój blog-klik ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeju jaką ty masz cudowną figurę <3
  http://malwinabeczek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. śliczna koszula! :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochana zachwycasz <3 Wyglądasz wspaniale :)
  Obserwuję i miło mi będzie jeśli wrócisz :)
  Jeśli możesz kliknij u mnie w najnowszym poście.

  ---------------------------
  http://fashionelja.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczna bluzka :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Moim zdaniem, powinniśmy rysować swoje życie jak najlepiej, bo to od nas zależy, jak będzie ono wyglądało :D
  Świetna bluzeczka ! ;)

  Obserwuję i pozdrawiam,
  http://gronercik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń